הבוקר

הבוקר

הוא עשה עליה לישראל מארצות הברית בגפו, מולטי מיליונר, בעלים של שני גורדי שחקים במנהטן. אשתו עזבה אותו לטובת חברו הטוב ביותר, והוא החליט שכבר אין לו מה לחפש בארצות הברית. השאיר שם נאמן שינהל את עסקיו ובא לישראל. שום דבר בחזותו לא העיד על עושרו. לבוש בג'ינס, חולצת טריקו פשוטה, נעלי ספורט וכובע בוקרים. גבר באמצע שנות הארבעים לחייו, בעל תאבון מיני שלא יודע שובע וחולה על הנשים הישראליות. כחודשיים לאחר עלייתו לארץ, הרגיש איך הביצים שלו כבר נעשות עופרת מחוסר סקס, אתרי סקס כבר נמאסו עליו והוא החליט להזמין אליו מישהי ללילה של סקס בלתי פוסק. לאחר חיפוש קצר, מצא את הודיה, גופה מושלם ופניה מוסתרות מתחת לכובע רחב שוליים.

היא סיפקה שירותי ליווי ברמה אחרת, לפי הגדרתה במודעה, והוא בהחלט היה סקרן. כבר למשמע קולה הענוג נעמד לו הזין כמו מגדל, שיחה קצרה, נתן לה כתובת וחיכה לבואה בקוצר רוח. היא הגיעה לביתו לאחר כשעה, מושלמת יותר מאשר בתמונה. החיוך שלה גרם לו לעצור את נשימתו, הריח שלה שיגע אותו והזיק בעיניה הענבריות מגנט אותו אליה. היא נכנסה בשלווה ובטחון לדירתו, ישבנה המוצק מושלם מעבר לבד שמלתה הצמודה. הוא הושיט את ידיו אליה, וחפן את שדיה בלי מילים. הוא לא ידע איך, אבל לפתע הרגיש את הזין שלו עמוק בתוך הפה שלה. מציצה של החיים, משחקת בלשונה לכל אורכו.

כל כולה משדרת מקצועיות כאחת מאותן נערות ליווי באילת בעלות ניסיון בתחום של שירותי ליווי. הוא נשען בגבו אל הקיר, לא מסוגל לעמוד על רגליו בזמן שעינגה אותו בשפתיה, פיה ולשונה עד שגמר בפעם הראשונה על החזה המושלם שלה. הם נכנסו יחד למקלחת מרווחת, ושם, מתחת לזרם המים החמים העמידה את הזין שלו בשנית. הוא הושיט את ידו לארון הסמוך והוציא ממנו ויברטור עצום ממדים. רגליה נפסקו בהזמנה, והוא דחף אותו פנימה לתוכה, בתנועות סיבוביות פנימה והחוצה. מביט בפניה בזמן שגמרה, כשהזין שלו עומד בחוזקה. הוא הרים אותה בידיו, משעין אותה על הקיר. כשדחף את הזין שלו לתוכה בחוקה, בקעה מגרונו גניחה ארוכה של הנאה. הכוס שלה היה צר ורטוב, ועדיין הכיל את כל הזין העבה והעצום שלו. הוא זיין ודחף במשך שעה ארוכה עד שגמר בפעם השניה.