חגיגת השר בצפון

חגיגת השר בצפון

הגזרה הצפונית בערה כאשר השר לביטחון הפנים עלה לגבול הצפון עם פמלייתו להשקיף על המדינה השכנה. חריפותו השכלית הביאה אותו בגיל צעיר לטפס כמו מטאור בשמי הפוליטיקה הישראלית וכולם ניבאו לו גדולות ונצורות.

סיפורים רבים רצו עליו על חגיגות ואורגיות מיניות בהן היה מעורב, במיוחד על אהבתו לאותן נערות ליווי בצפון. משהו בהן משך אותו אליהן כמו דבורים לדבש. הוא קץ באותן בחורות ממרכז הארץ, לכן בכל הזדמנות שנקרתה בדרכו נפגש עם אחת או שתיים מאותן נערות כשהגיע לצפון הארץ. התאבון המיני שלו לא ידע שובע, לא הייתה לו בעיה עם העניין. הוא נהנה מכל רגע.

את אותו סוף שבוע הוא בילה בצימר ביישוב קרוב לקריית שמונה. כשהגיע לקראת ערב לצימר, התקלח ויצא עם כוס קפה לדשא בחוץ. בחיוג מקוצר מהנייד שלו הוא חייג לאחת מאותן נערות ליווי בצפון שאהב במיוחד. בחורה מתוקה ושקטה ששום דבר מחזותה והתנהגותה לא העיד עליה שהיא שדה משחת במיטה. היא הייתה מושלמת בשבילו, קטנטונת ואנרגטית. עם גוף מושלם וכוס קטן וצר שהטעה אותו כל פעם מחדש והפעים את נשמתו כשהצליחה להכיל בתוכה את הזין הענק שלו.

"הגזרה הצפונית רותחת" אמרה לו בחושניות כשענתה לטלפון.

"כן, גם אני, את פנויה?" שאל אותה החיבה.

"בשבילך, תמיד" תשובתה העלתה חיוך על פניו והוא נתן לה את המיקום המדויק בו היה. היא הבטיחה להגיע תוך שעתיים והוא שחרר את שומר הראש שלו ואיש סודו למשך הלילה. הוא השאיר את דלת הצימר סגורה בלי לנעול אותה והחל למלא את הג'קוזי. כשהגיעה אליו נכנסה בקלילות, מוצאת אותו יושב במים החמים עם הפנים לדלת. הוא בחן אותה בעיניו, היא החלה להוריד את בגדיה מגופה באיטיות וחושניות. מגרה אותו יותר ויותר עם כל תנועת גוף מפתה שלה. כשנכנסה אליו למים הזין שלו כבר עמד כמו תורן, ברגליים פשוקות היא התיישבה עליו והחלה לרכב עליו בקצב גובר והולך. שדיה בין שפתיו, פטמותיה מזדקרות למגע לשונו. הוא גמר בתוכה בצעקה והתרומם כשהיא בזרועותיו. רטובים הם נכנסו למיטה ובלי להפסיק הם החלו בזיון נוסף וארוך. היא זעקה בהנאה כשטחן אותה שוב ושוב והוא כמעט התעלף כשגמר בתוכה פעם אחר פעם.